Simply You DonnaHAIR forte 2měsíční kúra 60 tobolek

Simply You DonnaHAIR forte 2měsíční kúra 60 tobolek

Kosmetika a zdraví | Kosmetika | Vlasová kosmetika | Vlasová regenerace

Cena: 489,0 CK

Unikátní přípravek DonnaHAIR forte 2měsíční kúra s nejkomplexnějším obsahem účinných látek jako biotin a zinek dlouhodobě a cíleně vyživuje vlasy a tím přispívá k jejich přirozenému růstu a krásnému vzhledu. Jedná se o ideální přípravek v péči o vlasy. Vaše vlasy budou silné, pružné a porostou rychleji. Jediná tobolka obsahuje zvýšenou dávku aminokyselin, které jsou pro strukturu vlasů klíčové. Díky tomu je dosaženo rychlejšího nástupu účinku, působení přípravku je dlouhodobější a výsledná kvalita vlasů viditelně lepší. 

Produkt je určen ženám, které trpí nadměrným vypadáváním, lámáním a třepením vlasů, jejichž vlasy jsou v důsledku častého barvení a žehlení křehké a oslabené, i ženám, které chtějí zpomalit proces šedivění a vrátit vlasům jejich lesk. 

DonnaHAIR forte obsahuje: o 10% více aminokyselin (440 mg aminokyselin), o 100% více biotinu (300 µg biotinu), o 50% více pivovarských kvasnic (150 mg pivovarských kvasnic), navíc extrakt přesličky rolní a extrakt kopřivy dvoudomé. 

Použití: Užívejte pravidelně 1 tobolku denně po jídle, zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Přípravek je vhodné užívat dlouhodobě. Mohou užívat diabetici, těhotné a kojící ženy.

Složení: L-methionin 230 mg, L-cystein 60 mg, L-tyrosin 150 mg, Biotin 300 μg, Kyselina listová 400 μg, Vitamin A 400 μg, Extrakt ze sušených pivovarských kvasnic 150 mg, Extrakt přesličky rolní 71,5 mg (odpovídá 7 mg křemíku), Extrakt kopřivy dvoudomé 12 mg, Zinek 7,5 mg.

Společnost SIMPLY YOU Pharmaceuticals a.s. je česká dynamicky rostoucí společnost specializující se na výzkum, vývoj, výrobu a distribuci vysoce kvalitních nutraceutik, farmakosmetik a zdravotnických prostředků.

Simply You DonnaHAIR forte 2měsíční kúra 60 tobolek eshop >>Další zboží:

Urtekram Šampon Levandulový 250ml BIO

Urtekram Šampon Levandulový 250ml BIO

Dodejte svým vlasům dostatek vlhkosti a užívejte si příjemnou vůni na slunci vyzrálých pomerančů. Lahvička tohoto šamponu od Urtekramu je naplněna vysoce hydratačními látkami přímo z přírody - aloe vera a glycerinem. Poskytnou vám dokonale hloubkovou hydrataci a jemnou péč.. zjistit více >>
Natura Siberica Alladale Regenerační balzám 400 ml

Natura Siberica Alladale Regenerační balzám 400 ml

Regenerační balzám Alladale je inspirován jedinečnou čistotou skotské přírodní rezervace Alladale. Jeho výborné regenerační vlastnosti vychází z bodláku, symbolu Skotska, které vlasy hluboce hydratují a organického extraktu z planého sibiřského jalovce, který vlasy posilu.. zjistit více >>
Soaphoria HEALTHYMASK - regenerační a vyživující maska na vlasy 150ml

Soaphoria HEALTHYMASK - regenerační a vyživující maska na vlasy 150ml

Vlasová maska plná přírodních ingrediencí a olejů pro krásné a zdravé vlasy bez lupů. Vaše vlasy potřebují hydrataci a výživu na podporu jejich regenerace a růstu. Maska zdraví přináší zklidnění podrážděné pokožky hlavy a napomůže k předcházení tvorbě lupů. Na .. zjistit více >>Kuchynské koberčeky