Simply You DonnaHAIR forte 2měsíční kúra 60 tobolek

Simply You DonnaHAIR forte 2měsíční kúra 60 tobolek

Kosmetika a zdraví | Kosmetika | Vlasová kosmetika | Vlasová regenerace

Cena: 489,0 CK

Unikátní přípravek DonnaHAIR forte 2měsíční kúra s nejkomplexnějším obsahem účinných látek jako biotin a zinek dlouhodobě a cíleně vyživuje vlasy a tím přispívá k jejich přirozenému růstu a krásnému vzhledu. Jedná se o ideální přípravek v péči o vlasy. Vaše vlasy budou silné, pružné a porostou rychleji. Jediná tobolka obsahuje zvýšenou dávku aminokyselin, které jsou pro strukturu vlasů klíčové. Díky tomu je dosaženo rychlejšího nástupu účinku, působení přípravku je dlouhodobější a výsledná kvalita vlasů viditelně lepší. 

Produkt je určen ženám, které trpí nadměrným vypadáváním, lámáním a třepením vlasů, jejichž vlasy jsou v důsledku častého barvení a žehlení křehké a oslabené, i ženám, které chtějí zpomalit proces šedivění a vrátit vlasům jejich lesk. 

DonnaHAIR forte obsahuje: o 10% více aminokyselin (440 mg aminokyselin), o 100% více biotinu (300 µg biotinu), o 50% více pivovarských kvasnic (150 mg pivovarských kvasnic), navíc extrakt přesličky rolní a extrakt kopřivy dvoudomé. 

Použití: Užívejte pravidelně 1 tobolku denně po jídle, zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Přípravek je vhodné užívat dlouhodobě. Mohou užívat diabetici, těhotné a kojící ženy.

Složení: L-methionin 230 mg, L-cystein 60 mg, L-tyrosin 150 mg, Biotin 300 μg, Kyselina listová 400 μg, Vitamin A 400 μg, Extrakt ze sušených pivovarských kvasnic 150 mg, Extrakt přesličky rolní 71,5 mg (odpovídá 7 mg křemíku), Extrakt kopřivy dvoudomé 12 mg, Zinek 7,5 mg.

Společnost SIMPLY YOU Pharmaceuticals a.s. je česká dynamicky rostoucí společnost specializující se na výzkum, vývoj, výrobu a distribuci vysoce kvalitních nutraceutik, farmakosmetik a zdravotnických prostředků.

Simply You DonnaHAIR forte 2měsíční kúra 60 tobolek eshop >>Další zboží:

Havlíkova apotéka Životabudič na konečky vlasů pro dámy a vousy pro pány 30 ml

Havlíkova apotéka Životabudič na konečky vlasů pro dámy a vousy pro pány 30 ml

NOVINKA pro dokonalé vlasy dam a jemný vous gentlemanů. Představujeme vám přípravek, který zaceluje poškozené vlasové konečky a navrací vlasům přirozenou krásu po celé jejich délce. Při aplikaci na pánské vousy zjemňuje jejich nepoddajnost a vyživuje pokožku. Životabudi.. zjistit více >>
Hairwonder DLOUHOTRVAJÍCÍ BARVA BIO KAŠTANOVÁ 4.56 100ml

Hairwonder DLOUHOTRVAJÍCÍ BARVA BIO KAŠTANOVÁ 4.56 100ml

První značka dlouhotrvajících barev bez obsahu amoniaku,PPD a parabenů, která dokonale kryje šediny a vydrží 6-8 týdnů a déle! Pestrá paleta dlouhotrvajících barev intenzivně chrání, vyživují a posilují vlasy. Pro krásné a zářivé barvy a zdravé, hedvábně jemné vl.. zjistit více >>
Hennaplus DLOUHOTRVAJÍCÍ BARVA ČERVENĚ FIALOVÁ HNĚD 7.46

Hennaplus DLOUHOTRVAJÍCÍ BARVA ČERVENĚ FIALOVÁ HNĚD 7.46

Hennaplus dlouhotrvající barvy přináší krásné, trvanlivé a intenzivní barvy, okouzlující lesk a vyváženou péči o Vaše vlasy. Použité bylinné extrakty revitalizují vlasy a zároveň je chrání a vyživují už během procesu barvení. Bezbarvý extrakt z Henny zajistí nádhe.. zjistit více >>Kuchynské koberčeky